Gaz w Jordanowie

Gaz w Jordanowie ikona

Zgodnie z informacją od Polskiej Spółki Gazownictwa informujemy, że została zawarta umowa na projektowanie i budowę gazociągu na ulicy Generała Maczka od strony Łętowni z firmą INSTBUD Stanisław Boguta Sp.J. Firma Handlowo-Usługowa

Gaz w Jordanowie ikona

W dniu 25.11.2019r odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielami Polskiej Spółki Gazownictwa w Krakowie oraz firmy wykonującej projekt sieci gazowej RS-PROJEKT. Podczas spotkania mieszkańcy mogli uzyskać informacje dotyczące zalet płynących z ogrzewania gazem ziemnym, relacji cenowej między gazem ziemnym a innymi mediami, ogólnych warunków przyłączenia do sieci gazowej a także kosztów wykonania przyłącza gazowego.

Logo gaz

Burmistrz Miasta Jordanowa, w związku z planowaną budową sieci gazowej na terenie Miasta,
zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne z przedstawicielem
Polskiej Spółki Gazownictwa
w dniu 25 listopada 2019r. godzina 14:30
sala obrad UM Jordanów

Wszelkich informacji udziela Pani Magdalena Łabędzka- tel. 182691725, pok. nr 7

gazPolska Spółka Gazownictwa w Krakowie prowadzi intensywne prace zmierzające do gazyfikacji Miasta Jordanowa. Obecny etap to wyłonienie w drodze przetargu projektanta sieci. Osiedle Wrzosy oraz część mieszkańców miasta ma już zawarte umowy na przyłącz sieci gazowej. Zachęcamy kolejnych mieszkańców do składania wniosków o wydanie warunków na przyłącz gazu.